PËR TU PASUR ZILI/ Adelina Tahiri tregon format trupore 8 muaj pasi u bë nënë - AlpeGossip
PËR TU PASUR ZILI/ Adelina Tahiri tregon format trupore 8 muaj pasi u bë nënë

PËR TU PASUR ZILI/ Adelina Tahiri tregon format trupore 8 muaj pasi u bë nënë

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë në muajin gusht të vitit që lamë pas. Ajo dhe avokati Serjoza Markov u bënë prindër të një djali që e pagëzuan me emrin Jon.

Vetëm 8 muaj pas ardhjes në jetë të vogëlushit, Adelina ka treguar në rrjetin social Instagram se tashmë ka rikthyer format perfekte trupore dhe ndihet shumë mirë me trupin e saj.

Ajo ka publikuar në Instastory një foto të barkut të sheshtë, ku nuk duket fare si një nënë që ka vetëm 8 muaj që ka sjellë në jetë një fëmijë.