2 MUAJ PAS LINDJES SË ZËRIT/ Elita Rudin e gjen belaja (FOTO) – AlpeGossip
2 MUAJ PAS LINDJES SË ZËRIT/ Elita Rudin e gjen belaja (FOTO)

2 MUAJ PAS LINDJES SË ZËRIT/ Elita Rudin e gjen belaja (FOTO)

2 muaj më parë moderatorja e njohur shqiptare Elita Rudi dhe reperi Gjiko u bënë prindër për herë të parë të një djali që e pagëzuan me emrin e veçantë Zëri. Dyshja e njohur ka qenë shumë aktive dhe vazhdimisht kanë publikuar foto të djalit i cili që tani ka krijuar fansat e tij.

 

Mirëpo, siç duket Elita Rudi ç’nuk heq për ta vendosur në gjumë të birin. Ajo ka publikuar pak më parë një video ku ka treguar se Zërin e zë gjumi vetëm në supin e saj.

“Vendi i tij i preferuar për të fjetur. Dhe nuk ka gjumë për mamin”, ka shkruar Elita pranë videos së ëmbël ku shihet Zëri duke fjetur.