DASHURIA PËR NIPAT DHE MBESAT/ Njihuni me “pikat e dobëta” të VIP-ave, nga Xhensila tek… (FOTO) – AlpeGossip
DASHURIA PËR NIPAT DHE MBESAT/ Njihuni me “pikat e dobëta” të VIP-ave, nga Xhensila tek… (FOTO)

DASHURIA PËR NIPAT DHE MBESAT/ Njihuni me “pikat e dobëta” të VIP-ave, nga Xhensila tek… (FOTO)

Nuk janë vetëm fëmijët e tyre ata që ua kanë rrëmbyer zemrat publikut të gjerë dhe sidomos atij virtual. Mes shumë personazheve të njohur të skenës dhe ekranit, të shumtë janë edhe ata që në profilet e tyre ndajnë me miqtë virtualë momentet e ëmbla me mbesat dhe nipërit duke shprehur emocionet për këto krijesa të vogla e të pafajshme që “duan të bëhen të famshëm si halla, tezja apo xhaxhai”.

Të vegjlit, ndoshta akoma nuk e ndiejnë krenarinë, por janë tezet dhe hallat ato që më shumë iu shtohet lumturia kur vërejnë edhe gjëra të imta identike tek nipërit dhe mbesat, madje ndonjëherë, vështirë t’i gjejnë tek fëmijët e tyre.

Njihuni me disa prej tyre:

Albana Osmani

Xhensila Myrtezaj

Era Istrefi

Robert Berisha

Noizy

Aurela Hoxha

Jonida Maliqi

Juliana Pasha

Përgatiti: AlpeNews.al