MOMENTE TRONDITËSE/ I burgosuri rreh brutalisht policin, ai ia mbath (VIDEO) – AlpeGossip
MOMENTE TRONDITËSE/ I burgosuri rreh brutalisht policin, ai ia mbath (VIDEO)

MOMENTE TRONDITËSE/ I burgosuri rreh brutalisht policin, ai ia mbath (VIDEO)

Këto janë momente tronditëse kur oficerët e burgut u sulmuan nga të burgosurit në një nga burgjet më të këqija në Shtetet e Bashkuara të mërkurën.

Në pamjet e marra nga brenda objektit të Nju Jorkut tregojnë dy të burgosur që sulmojnë brutalisht dy policë në dy episode të veçanta.

Një nga klipet shihet një njeri që ecën deri te oficeri dhe e godet atë në fytyrë me dorën e djathtë para se të vazhdojë sulmi brutal me grushte, duke e detyruar oficerin të arratiset.