"JAM PLAGOSUR NJË HERË NË JETËN TIME"/ Eranda Libohova hap zemrën por nuk flet Irmën për... - AlpeGossip
“JAM PLAGOSUR NJË HERË NË JETËN TIME”/ Eranda Libohova hap zemrën por nuk flet Irmën për…

“JAM PLAGOSUR NJË HERË NË JETËN TIME”/ Eranda Libohova hap zemrën por nuk flet Irmën për…

Këngëtarja e njohur shqiptare Eranda Libohova ka qenë e ftuar në emisionin “Siluete” në RTSH.

Përveç karrierës ajo ka ndarë me shikuesit edhe momente nga jeta e saj private ku ka folur për një dashuri të humbur që e ka lënduar mjaft dikur.

“Jam plagosur 1 herë në jetën time. Qaja dhe dëgjoja Toni Brexton, pasi ai iku në Amerikë,”-përfundon këngëtarja.

Ajo gjithashtu thekson se personi që i hapet shpesh për jetën e saj private është mikja e saj e ngushtë, e cila nuk është këngëtare po ekonomiste.

“Me shoqen time unë konfidohem më shumë se sa me Irmën. Me Irmën unë kam 10 vite diferencë dhe nuk e kam ndjerë që të flas për jetën time private.

Flasim për shumë gjëra të tjera, mbase familjarët të shohin me syrin kritik duan të shohin të përsosur ndoshta nuk i pranojnë edhe gabimet dhe kjo ndoshta më ka bere mua të jem më e tërhequr,”-shprehet Eranda.