ISHTE “ZHDUKUR” NË RRJETET SOCIALE/ Arbana Osmani publikon foton me Xhemi Shehun (FOTO) – AlpeGossip
ISHTE “ZHDUKUR” NË RRJETET SOCIALE/ Arbana Osmani publikon foton me Xhemi Shehun (FOTO)

ISHTE “ZHDUKUR” NË RRJETET SOCIALE/ Arbana Osmani publikon foton me Xhemi Shehun (FOTO)

Prenzatuesja e njohur Arbana Osmani  nuk ishte  aktive prej tre muajsh në rrjetin social Instagram, duke  mos publikuar asnjë foto.

Emri i saj qarkulloi në media pasi u vu re ,mungesa e saj në dasmën e Sarës dhe Ledionit.

Ditën e stome ajo ka postuar një foto me mikeshën e saj Xhemi në Instastory.

Të dyja në makinë duke qeshur dhe dukeshin të mrekullueshme.