KUJTON FËMIJËRINË/ Elvana Gjata zbulon çfarë ka ndodhur pas xhirimit të këngës “MIKE”… (VIDEO) – AlpeGossip
KUJTON FËMIJËRINË/ Elvana Gjata zbulon çfarë ka ndodhur pas xhirimit të këngës “MIKE”… (VIDEO)

KUJTON FËMIJËRINË/ Elvana Gjata zbulon çfarë ka ndodhur pas xhirimit të këngës “MIKE”… (VIDEO)

Në videoklipin e këngës së saj më të fundit “Mike”, Elvana Gjata duket perfekte në çdo detaj. Pavarësisht se xhirimet e klipit kërkojnë shumë kohë dhe mund, Elvana duket se i ka shijuar shumë.

Ajo ka ndarë me të gjithë ndjekësit në “Instagram” një video shumë gazmore realizuar pas xhirimeve. Hipur në të njëjtin ballkon ku shfaqet edhe gjatë videoklipit, Elvana shihet teksa imiton një mama duke thirrur fëmijën me inat.

Me të njëjtën situatë jemi përballur të gjithë gjatë fëmijërisë dhe madje edhe vetë këngëtarja duhet ta ketë provuar të njëjtën gjë. Për më tepër ndiqni videon dhe shihni aftësinë e veçantë të Elvanës edhe si aktore.

Elëvana!!!! Meqe ra fjala tek #mike

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on