VILDANE ZENELI “DJEG” RRJETIN/ Poston foto me rroba banjo dhe gjysmë nudo… (FOTO) – AlpeGossip
VILDANE ZENELI “DJEG” RRJETIN/ Poston foto me rroba banjo dhe gjysmë nudo… (FOTO)

VILDANE ZENELI “DJEG” RRJETIN/ Poston foto me rroba banjo dhe gjysmë nudo… (FOTO)

Vildane Zeneli është një nga modelet më seksi shqiptare.

Vajza nga Prishtina, e cila jeton në Nju Jork, jo rrallë herë ka çmendur ndjekësit e saj në rrjetet sociale me linjat e saj super seksi.

Këto ditë ajo ka postuar në “Instagram” disa foto shumë “hot” me rroba banjo.  Modelja duket se po pozon për një nga fotografët e njohur në Miami.

Për më tepër shikoni fotot që redaksia e AlpeNews sjell për ju: