Si rrallëherë! Lori Hoxha sapo tregoi anën e fshehtë dhe “të shijshme” të Sarës (FOTO) – AlpeGossip
Si rrallëherë! Lori Hoxha sapo tregoi anën e fshehtë dhe “të shijshme” të Sarës (FOTO)

Si rrallëherë! Lori Hoxha sapo tregoi anën e fshehtë dhe “të shijshme” të Sarës (FOTO)

Sara Hoxha mund të ketë një biznes të sajin shumë shpejt… pse jo? Do ia vlejë…

Lori Hoxha dhe motra e saj Sara shpesh herë na kanë treguar se kanë një marrëdhënie mjaft të lidhura. Shpesh herë ngacmojnë njëra-tjetrën në rrjete sociale duke lënë komente ‘pikante’ në fotot e tyre.

Këtë herë Lori sapo na tregoi se Sara është e bekuar me një aftësi që shumë duan ta zotërojnë: gatimin. Ajo ka publikuar në Insta Story dy foto teksa na tregon sesi motra e saj ka ‘shkrirë talentin’ në gatim.

Por ka treguar se edhe pse ende pa një biznes publik Sara tregohet tolerante dhe nëse ia kërkon në një mënyrë të sjellshme, ajo do gatuajë diçka për ty. Pra, lum të afërmit e Sarës!