Këngëtarja shqiptare habit: Nuk më duhet një mashkull për sa kohë kam ushqim dhe vajza të bukura (FOTO) – AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare habit: Nuk më duhet një mashkull për sa kohë kam ushqim dhe vajza të bukura (FOTO)

Këngëtarja shqiptare habit: Nuk më duhet një mashkull për sa kohë kam ushqim dhe vajza të bukura (FOTO)

Duke qenë se është mjaft aktive në rrjetet sociale, shpeshherë edhe provokon me postimet që bën.

Por këtë herë ka provokuar me atë që ka thënë. Baby G ishte përfolur më parë për një liodhje me reperi Fero por i habiti të gjithë me postimin e fundit. ‘Nuk kam nevojë për një mashkull, për sa kohë kam ushqim dhe femra të bukura’, thotë ajo krah videos së postuar. Me siguri edhe ju, ju bëri përshtypje fraza ‘femra të bukura’. Mos vallë pas Rita Orës, edhe një tjetër këngëtare do të na zbulojë se ëhstë biseksuale, apo kjo ishte thjeshtë sa për të tërhequr vëmendjen?