‘I BËJNË GJËMËN”/ Albëries i publikojnë një “VIDEO INTIME” nga shtrati me një djalë më të… – AlpeGossip
‘I BËJNË GJËMËN”/ Albëries i publikojnë një “VIDEO INTIME” nga shtrati me një djalë më të…

‘I BËJNË GJËMËN”/ Albëries i publikojnë një “VIDEO INTIME” nga shtrati me një djalë më të…

Këngëtarja e njohur shqiptare Albërie Hadërgjonaj do të jetë këtë të shtunë e ftuar në emisionin ‘Xing me Ermalin’ ku do të rrëfej më shumë të reja rreth jetës së saj private dhe profesionale.

Mirëpo në promon e publikuar pak më parë nga moderator i emisionit, të gjithë ndjekësit janë habitur teksa e kanë parë Albërien të shtirë në një krevat me një djalë.

Siç shihet edhe nga pamjet Albëria është bërë pjesë e një loje gjatë emisionit të njohur, ku i i është dashur të shtrihet në krevat me një djalë më të ri në moshë dhe në një moment ai ka hequr të brendshmet e tij duke e vënë në siklet këngëtaren e njohur, e cila ka filluar të qesh me të madhe.

 

Por çfarë ka ndodhur në të vërtetë gjatë puntatës do ta zbuloni vetëm mbrëmjen e së shtunës gjatë transmetimit të “Xing me Ermalin”.