”DUA NJË FAMILJE TË MADHE”/ Eliona Pitarka tregon planet për fëmijë – AlpeGossip
”DUA NJË FAMILJE TË MADHE”/ Eliona Pitarka tregon planet për fëmijë

”DUA NJË FAMILJE TË MADHE”/ Eliona Pitarka tregon planet për fëmijë

Eliona Pitarka, aktorja bukuroshe që çdo të hënë e shohim duke kërcyer në “Dance with me”, ka deklaruar prej kohësh se është në një lidhje dashurie dhe shumë e lumtur krah djalit që i ka rrëmbyer zemrën. Së fundmi Eliona duke iu përgjigjur pyeteve të fansave ka treguar se në të ardhmen do krijojë një familje të madhe me katër fëmijë. “Cili është synimi yt në jetë?”, ishte pyetja e ndjekësve të cilëve Eliona iu përgjigj: “Janë shumë në fakt, por po them njërën që më erdhi në mendje tani: Një familje e madhe e lumtur me 4 fëmijë. E pyetur se cili është mashkulli ideal për të, aktorja u përgjigj: “Ai që kam në krahë”.