DUHET TI SHIHNI/ 13 veshje që duken krejtësisht ndryshe tek modelet dhe vajzat e famshme – AlpeGossip
DUHET TI SHIHNI/ 13 veshje që duken krejtësisht ndryshe tek modelet dhe vajzat e famshme

DUHET TI SHIHNI/ 13 veshje që duken krejtësisht ndryshe tek modelet dhe vajzat e famshme

Modelet e pasarelave kanë permasa perfekte, ato janë të gjata dhe të krijohet ideja se këmbët e tyre nuk kanë të mbaruar. Ajo çfarë besohet nga të gjithë është se rrobat duken më bukur kur vishen nga modelet. Mirëpo, a është gjithmonë e vërtetë kjo gjë?

Më poshtë do të keni mundësinë të shikoni si duken rrobat e veshura nga modelet dhe nga personazhet e famshëm. Ju do të vendosni tek cilat duken më bukur: modelet me forma ideale trupi apo tek ato me forma të zakonshme trupore?

Christian Dior / Jennifer Lawrence

Christian Dior / Jennifer Lawrence

Ralph & Russo / Penélope Cruz

Thierry Mugler / Kim Kardashian

Jean Paul Gaultier / Kim Kardashian

Marques Almeida / Rihanna

Christian Dior / Rihanna

Giambattista Valli / Rihanna

Ralph & Russo / Jennifer Lopez

Gucci / Salma Hayek

Zuhair Murad / Chrissy Teigen

Marc Jacobs / Rita Ora

Balmain / Beyoncé