Pas Ilir Metës, për HERË TË PARË presidente e Shqipërisë një GRUA (FOTO) – AlpeGossip
Pas Ilir Metës, për HERË TË PARË presidente e Shqipërisë një GRUA (FOTO)

Pas Ilir Metës, për HERË TË PARË presidente e Shqipërisë një GRUA (FOTO)

Në “Xing me Ermalin” mbrëmjen e djeshme ishte e ftuar Ilva Tare e cila Prej më shumë se një viti është drejtuese e bordit të Soros e lidhur më këtë gazetarja ka folur sot ku ndër të tjera është pyetur se a është e vërtet që Soros vendosin kush do jetë kryeministër i ardhshëm.

“Thonë që këta njerëzit e Sorosit vendosin kush do jetë kryeministër, kë keni vendosur që do jetë kryeministër pas Edi Ramës?”, i tha Ermali Ilvës e cila iu përgjigj: “Nesër kemi lënë një mbledhje, mbarojmë emisionin dhe flasim, ke ndonjë sugjerim ti?”

“Unë do shpresoja që ta merrte një grua postin, për ty thonë që do marrësh presidencën”, i tha Ermali.

“Qyqja do thonë që vuri Soros presidentin pastaj, jo, jo nuk ndodh, nuk besoj se ndodh”, u shpreh Ilva.