DASMË SEKRETE/ Regjisori i njohur i jep fund beqarisë me modelen 20 vite më të re (FOTO) – AlpeGossip
DASMË SEKRETE/ Regjisori i njohur i jep fund beqarisë me modelen 20 vite më të re (FOTO)

DASMË SEKRETE/ Regjisori i njohur i jep fund beqarisë me modelen 20 vite më të re (FOTO)

Ditën e djeshme, regjisori i njohur 55-vjeçar, Quentin Tarantino, kurorëzoi me martesë dashurinë e tij me modelen 35-vjeçare Daniella Pick. Ata kanë mbajtur një ceremoni të fshehtë ku kanë festuar me miqtë e afërm dhe familjarët.
Quarantino nuk ishte martuar asnjëherë më parë pasi shprehej se puna i monopolizonte gjithë kohën e tij.

Çifti u njoh në vitin 2009 gjatë promovimit të filmit “Inglorius Bastards” dhe qëndruar të lidhur prej disa vitesh, derisa u kurorëzuan me fejesë një vit më parë.