Festa e beqarisë së Afërdita Dreshajt, ‘’Vipat e Bllokut’’ zbulojnë detajin tronditës për këngëtaren (FOTO) – AlpeGossip
Festa e beqarisë së Afërdita Dreshajt, ‘’Vipat e Bllokut’’ zbulojnë detajin tronditës për këngëtaren (FOTO)

Festa e beqarisë së Afërdita Dreshajt, ‘’Vipat e Bllokut’’ zbulojnë detajin tronditës për këngëtaren (FOTO)

Vetëm disa ditë më parë e pamë këngëtaren Afërdita Dreshaj që me miket e saj ta kallte atmosferën në Las Vegas duket festuar kështu ditët e fundit si beqare.

Shumë video dhe shumë foto të postuara nga këngëtarja dhe fansat e shijuan në maksimum “harbimin” e bukurosheve të showbizz-it.

Në një foto të postuar së fundmi nga Afërdita një detaj goxha tronditës është zbuluar nga “Vipat e Bllokut”.

Mesa duket photoshopi ka dështuar dhe këmba e këngëtares duket në një formë shumë skandaloze.

Përse Afërdita? Gjithë ajo bukuri nuk ka nevojë për photoshop. Fundja kur kërkon perfeksionin ngel edhe pa gjë…