“IN” TË MOMENTIT Këto 10 modele byzylykësh për në këmbë janë “fiksues” (FOTO) – AlpeGossip
“IN” TË MOMENTIT Këto 10 modele byzylykësh për në këmbë janë “fiksues”  (FOTO)

“IN” TË MOMENTIT Këto 10 modele byzylykësh për në këmbë janë “fiksues” (FOTO)

Nuk ka rëndësi nëse zgjidhni një byzylyk të hollë, ose atë që është më i guximshëm, kyçet e këmbëve do të kenë një prekje femërore dhe elegante.

Dizajnuesit kanë zbuluar modelet e tyre të fundit për këtë verë, nga ata minimalistë te ata me medaljon e perla dhe dizajnë interesante me shkëlqim verbues.

Ne përzgjodhëm ata më fiksuesit që mund t’i shihni më poshtë:

Dy byzylyk në një

Byzylyku me perla

Byzylyku me diamant

Byzylyku me motive plazhi si guaska

Byzylyku  me zemër

Byzylyku me pemë palme

Byzylyku me medaljon ari

Byzylyku me gur Talisman për fat

Byzylyku me monedha

Byzylyku me gur të çmuar smeraldi