PUSHIME LUKSOZE NË MYKONOS/ Kush është burri misterioz që shoqëron Rashelin (FOTO) – AlpeGossip
PUSHIME LUKSOZE NË MYKONOS/ Kush është burri misterioz që shoqëron Rashelin  (FOTO)

PUSHIME LUKSOZE NË MYKONOS/ Kush është burri misterioz që shoqëron Rashelin (FOTO)

Ish-velina e Xing me Ermalin, Rashel Kolaneci është një vajzat më të komentuara të rrjeteve sociale. Format e saj bombastike, dhe tipat e theksuara janë në qendër të komentimit, nëse Rashel ka kryer ndërhyrje kirurgjikale, apo jo.

Njësoj si të gjitha vajzat e tjera të showbiz-it edhe Rashel ka zgjedhur ishullin grek të Mykonosit për të pushuar. Por jo vetëm kaq… ndryshe nga vipat e tjerë që qendrojnë në hotel, Rashel i ka prezantuar të gjithë me shtëpinë e saj në ishull.

Arredimi më i fundit, pishinë, mobilje me dru bambuje janë zgjedhjet e Rashel.

Por ajo që bie në sy është pasqyrimi në pasqyrë gjatë kohës së xhirimit me telefon, ku duket një mashkull, i cili është i panjohur. Të jetë i ati i Rashelës? Epo ku i dihet…