Pritjes po i vjen fundi, Emina Çunmulaj publikon imazhet e ëmbla: Jemi gati për ty… (FOTO) – AlpeGossip
Pritjes po i vjen fundi, Emina Çunmulaj publikon imazhet e ëmbla: Jemi gati për ty… (FOTO)

Pritjes po i vjen fundi, Emina Çunmulaj publikon imazhet e ëmbla: Jemi gati për ty… (FOTO)

Modelja e njohur Emina Çunmulaj është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të dytë. Ajo ka ndarë shpesh me ndjekësit në Instagram momente gjatë shtatzënisë dhe ditën e sotme ka dhënë lajmin e bukur se pritjes së saj po i vjen fundi.

Ajo ka pubikuar ditën e djeshme një foto me bashkëshortin e saj,biznesmenin Sam Nazarian, në të cilën shfaqen duke montuar karrigen e fëmijës që do të vijë në jetë.
“Jemi gati për mbërritjen tënde vogëlush.”- ka shkruar Emina në postim.

Gjithashtu, ajo ka ndarë me ndjekësit edhe një foto nga dhoma e spitalit, ku duket se ka nisur përgatitjet për ta sjellë në jetë.

“Përshëndetje vogëlush”- shkruan modelja e cila duket mjaft e entuziasmuar për fëmijën që po vjen.