Të gjitha femrat çmenden pas tij, por ja si dukej Capital T vite më parë (FOTO) – AlpeGossip
Të gjitha femrat çmenden pas tij, por ja si dukej Capital T vite më parë (FOTO)

Të gjitha femrat çmenden pas tij, por ja si dukej Capital T vite më parë (FOTO)

Capital T është një ndër reperët shqiptarë më të suksesshëm, i cili vazhdimisht është në qendër të vëmendjes mediatike jo vetëm për arritjet e tij profesionale, por edhe për ndryshimet që ka bërë kohët e fundit në pamjen e tij.

Ai konsiderohet si një ndër reperët shqiptarë më seksi dhe ka rrëmbyer zemrat e e femrave me pamjen e tij. Mirëpo për të gjithë ata që janë kurioz të dinë se si ka qenë Capital T i vogël, një faqe në Instagram ka publikuar një foto të reperit të shumë viteve më parë.

Nga fotoja shihet se ai ka qenë një fëmijë mjaft simpatikë. Me flokët bionde të prera me balluke ai duket mjaft i ëmbël dhe sapo e kuptuam se ai ka qenë gjithmonë po kaq tërheqës sa edhe sot.