NUK E NDËRRON ZAKONIN/ Linda Rei u prek të pasmet djemve në club (FOTO) – AlpeGossip
NUK E NDËRRON ZAKONIN/ Linda Rei u prek të pasmet djemve në club (FOTO)

NUK E NDËRRON ZAKONIN/ Linda Rei u prek të pasmet djemve në club (FOTO)

Linda Rei është një ndër personazhet më moskokëçarës  të showbizit.

Mjafton të shihni profilin e saj në Instagram dhe  vërtetoni fare lehtë.

Mbrëmjen e djeshme teksa argëtohej në një club nate, Linda ka publikuar një video në të cilën shfaqet duke prekur të pasmet  e një djali të pranishëm.

Mesa duket, Linda nuk paska për ta ndërruar ndonjëherë këtë zakon…