NË MALDIVE ME KRENARIN/ Luana Vjollca jep lajmin e keq (VIDEO) – AlpeGossip
NË MALDIVE ME KRENARIN/ Luana Vjollca jep lajmin e keq (VIDEO)

NË MALDIVE ME KRENARIN/ Luana Vjollca jep lajmin e keq (VIDEO)

Prej disa ditësh, moderatorja Luana Vjollca po shijon pushimet ekzotike në Maldive, ku po qëndron së bashku me partnerin e saj, Krenar Çoçajn. Megjithatë, ajo ka preferuar që si gjithmonë t’a mbajë Krenarin larg syrit të mediave dhe nuk e ka publikuar në profilin e saj.
Fotot e videot e shumta nga pushimet në rrjetin social Instagram kanë tërhequr vëmendjen e ndjekësve dhe i kanë bërë të gjithë t’i kenë zili pushimet e moderatores, e cila ditën e sotme ka dhënë lajmin e keq për të.

Në një video ku shfaqet duke shëtitur me makinë, pa makeup dhe me rrezet e diellit mbi fytyrë, Luana njofton se pushimeve të saj dhe Krenarit i erdhi fundi.
“Dita e fundit”- ka shkruar moderatorja krahas postimit

View this post on Instagram

Last day ☀️

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on