TË PREFERUARAT E MOMENTIT/ “Aksesori” që bëri “XING” vajzat e showbizzit shqiptar, do i preferoni dhe ju (FOTOT) – AlpeGossip
TË PREFERUARAT E MOMENTIT/ “Aksesori” që bëri “XING” vajzat e showbizzit shqiptar, do i preferoni dhe ju (FOTOT)

TË PREFERUARAT E MOMENTIT/ “Aksesori” që bëri “XING” vajzat e showbizzit shqiptar, do i preferoni dhe ju (FOTOT)

Për një kohë të gjatë nga garderoba jonë nuk ishin nxjerrë ende rrobat e dimrit por edhe getat. Por tashmë getat janë kthyer në aksesorin më të veçantë dhe më të rëndësishëm të sezonit.

Getat janë aksesori më i thjeshtë për t’u kombinuar, ju mund t’i vishni me fustane apo dhe funde dhe t’i kombinoni sipas dëshirës suaj.

Por edhe vajzat e showbizzit tashmë kanë zgjedhur që fustanet e tyre t’i kombinojnë me geta. Por këtë herë ato bëjnë “xing” edhe me getat, të cilat janë të zeza dhe me disa thënie dhe shkrime të ndryshme. Këto janë kthyer në getat më të preferuara të momentit.

No description available.

Këtë model getash e kemi parë tek Dojna e cila ishte e para që i veshi dhe më pas Arbana Osmani dhe Bora Zemani. Por jo vetëm vajzat e showbizzit shqiptar këto geta janë veshur edhe nga bloheria e njohur Cjiara Ferragni.

No description available.

Alpegossip.al ju sjell disa prej modeleve.No description available.

 

No description available.

No description available.