KA QENË VETË PJESË E ”EUROVIZION”/ Juliana Pasha e thotë troç se cila ka qenë kënga më dinjitoze e festivalit – AlpeGossip
KA QENË VETË PJESË E ”EUROVIZION”/ Juliana Pasha e thotë troç se cila ka qenë kënga më dinjitoze e festivalit

KA QENË VETË PJESË E ”EUROVIZION”/ Juliana Pasha e thotë troç se cila ka qenë kënga më dinjitoze e festivalit

Pasditen e sotme këngëtarja e njohur Juliana Pasha ishte e ftuar në emisionin “E Diell”.

Në një intervistë të gjatë ajo tregoi për jetën personale, marrëdhënien me kolegët dhe eksperiencat televizive.

Ndër të tjera ajo u ndal të tregonte për “Eurovizion-in” dhe veçoi këngën e saj të preferuar ndër vite.

Juliana u shpreh se për shijet e saj personale, Eugent Bushpepa ka qenë më i miri ndër vite dhe performanca e tij i ka pëlqyer shumë.

Kujtojmë se Eugenti përfaqësoi Shqipërinë në “Eurovizion” vitin e kaluar me këngën “Mall”.