“BËJ GABIME”/ Ariana Grande tregon arsyen e vërtetë pse ka qenë në lidhje me… – AlpeGossip
“BËJ GABIME”/ Ariana Grande tregon arsyen e vërtetë pse ka qenë në lidhje me…

“BËJ GABIME”/ Ariana Grande tregon arsyen e vërtetë pse ka qenë në lidhje me…

Këngëtarja e njohur Ariana Grande ka folur për lidhjet e saj të dashurisë, me meshkuj të famshëm.

Ylli 25 vjeçar i muzikës pop që është zgjedhur “Gruaja e Vitit” [Woman of the Year] nga revista Billboard ka folur për revistën për lidhjet e saj të dashurisë, me meshkuj të famshëm, dhe se si ata e kanë inspiruar ata për muzikën e saj.

“Kjo është mënyra se si unë i takoj njerëzit – unë nuk mund thjesht të shkoj në bar dhe të takoj dikë. Unë kam një jetë shumë dinamike, bëj gabime, mësoj nga to dhe jam mirënjohëse për çfarëdo që ndodh”, ka thënë Grande duke folur për ish të dashurit e saj, si Pete Davidson, Mac Miller, Big Sean dhe Ricky Alvarez.