RIKE ROÇI RIKTHEHET SËRISH/ Publikon foton e “nxehtë” me bikini – AlpeGossip
RIKE ROÇI RIKTHEHET SËRISH/ Publikon foton e  “nxehtë” me bikini

RIKE ROÇI RIKTHEHET SËRISH/ Publikon foton e “nxehtë” me bikini

Rike Roci konsiderohet si një ngavajzt më të bukura shqiptare.

Ajo u bë e njohur fillimisht në Big Brother dhe pas daljes nmga shtëpia fama e saj u rrit akoma më shumë.

Në Instagram gëzon një numër të madh fansash të cilët i “shpërblen” herë pas here me foto të bukura.

Kësaj here Rike vendosi ti rrisi pak temperaturat duke publikuar një foto me bikini, ajo duket mjaft në formë dhe si gjithnjë… shumë seksi.