“U ZHGËNJEVA”/ Ermal Mamaqi priste të shihte vajza seksi në Miami por i dalin para… (FOTO) – AlpeGossip
“U ZHGËNJEVA”/ Ermal Mamaqi priste të shihte vajza seksi në Miami por i dalin para… (FOTO)

“U ZHGËNJEVA”/ Ermal Mamaqi priste të shihte vajza seksi në Miami por i dalin para… (FOTO)

Pas sfilatës së suksesshme të “Ami Event”” Ami dhe Ermali u “arratisën” me pushim drejt Miamit.

Por ndryshe nga çkemi parë në filma vajza seksi me patina rrugëve të qytetit Ermali na ka treguar një realitet tjetër: dy vajza të mbushura gjysëm të zhveshura.

“Unë po prisja të shikoja ato vajzat me patina që kemi pa në filma… U zhgënjeva. Kto nuk kishin patina.🙄”, shkruaji ai krahas fotos së realizuar në Miami