BËHUNI GATI/ 3 shenjat e horoskopit që do kenë javën më të keqe – AlpeGossip
BËHUNI GATI/ 3 shenjat e horoskopit që do kenë javën më të keqe

BËHUNI GATI/ 3 shenjat e horoskopit që do kenë javën më të keqe

Sipas ekspertëve që merren me shenjat e horoskopit, mesa duket  kjo javë nuk do jetë e mirë për këto shenja horoskopi: dashi, binjakët dhe luani.
1. Dashi
Jeni të stresuar për karrierën tuaj!
Dielli ishte në shtëpinë tuaj të nëntë të aventurës, duke ju çuar në një udhëtim të paparashikueshëm dhe duke ju treguar gjëra të reja dhe emocionuese. Sidoqoftë, që nga kjo javë, dielli shtrihet në shtëpinë tuaj 10 të karrierës. Kjo nuk është me patjetër një gjë e keqe, por do t’ju shqetësojë më shumë për çështjet praktike.
2. Binjakët
Duhet të përballeni me frikërat tuaja!
Shigjetari, sipas intv.al është shenja juaj e kundërt dhe efektet e saj mund të sfidojnë lehtë. Edhe pse kjo fazë e udhëtimit tuaj astrologjik ka mbaruar, një tjetër është ende e vështirë. Dielli hyn në shtëpinë tuaj të tetë të rilindjes. Ndërkohë që kjo shtëpi mund të frymëzojë lidhjen seksuale dhe shpirtërore duke thelluar marrëdhëniet tuaja me të tjerët dhe veten tuaj, ajo gjithashtu mund të ju ballafaqohet me errësirën tuaj të brendshme. Përgatituni për një transformim serioz!
3. Luani
Ka ardhur koha që të riktheheni në punë!
Kur dielli është te Shigjetari, është edhe në shtëpinë tuaj të pestë të argëtimit dhe kënaqësisë. Kjo është arsyeja pse fillimi i sezonit të Bricjapit mund t’ju mërzisë pak. Dielli do të hyjë në shtëpinë tuaj të gjashtë të punës dhe shëndetit këtë javë, duke ju bërë të përqëndroheni në produktivitetin, rutinën tuaj të përditshme dhe marrëdhënien tuaj me përgjegjësinë. Ju jeni këtu për të punuar drejt diçkaje të madhe, kështu që kthehuni në punë!