“AI NUK MERITON FAMËN”/ Reperi shqiptar sulmon Noizy-n (FOTO) – AlpeGossip
“AI NUK MERITON FAMËN”/ Reperi shqiptar sulmon Noizy-n (FOTO)

“AI NUK MERITON FAMËN”/ Reperi shqiptar sulmon Noizy-n (FOTO)

Fero, i ftuar  në “Shiko Kush Luan”, u bë pjesë e një lojë shumë interesante ku duhet të zgjidhte mes reperëve të shfaqur në një tabelë dhe t’i përgjigjej pyetjeve.

Fillimisht, ai sqaroi se me reperin Getinjo nuk do të bënte asnjëherë një bashkëpunim.

Ndërsa Butën, e zgjodhi si reperin që kopjon nga të huajt.

Për Feron, Noizy është reperi që nuk e meriton aspak famën që ka marrë.

Ndërkohë që vlerësoi Getoarin si reperin më të mirë shqiptar. Vlerësim që u mirëprit edhe nga kunata e Getoarit, Luana Vjollca e cila u shpreh: “Dihet, dihet!”

Reperi Fero theksoi se prej pesë ose gjashtë muaj po meret me sukseset në jetën e tij, pasi në fillimet e karrierës bënte vetëm diss-e ndaj reperëve të tjerë.