“SI MOS KRRUHESH…”/ Eliona Pitarka i kthehet KEQ ndjekësit: Ti duhet të varesh në mes të qytetit (FOTO) – AlpeGossip
“SI MOS KRRUHESH…”/ Eliona Pitarka i kthehet KEQ ndjekësit: Ti duhet të varesh në mes të qytetit (FOTO)

“SI MOS KRRUHESH…”/ Eliona Pitarka i kthehet KEQ ndjekësit: Ti duhet të varesh në mes të qytetit (FOTO)

Marshimi i djeshëm nga sheshi Nënë Tereza drejt Kryeministrisë, Ministrisë së Arsimit, Sportit dhe Rinisë nga shumë vajza dhe djem për kauzën e ngritur kundër personave ab uzues ndaj të miturve, tërhoqi vëmendjen e të gjithë mediave, ndjekësve në rrjetet sociale dhe personazheve të njohur të cilët u bënë pjesë e tij.

Mes këtyre personazheve nuk mungoi as aktorja Eliona Pitarka e cila ndau në Instagram foto e video nga marshimi. Por mes komentuesve në këto thirrje kundër ab uzimit nuk mungojnë ata që i japin të drejtë përdh unuesve. “Po mos të kruhesh askush nuk të përdh unon”, ka komentuar dikush në profilin e Elionës dhe kjo e fundit nuk ka duruar aspak duke ja kthyer: “Ti duhet të va resh në mes të qytetit bashkë me atë perdh unuesin ba stard me këtë koment që bën.”