Sara përlot me postimin për 20-vjetorin e Top Albania Radio: 20 vjet më parë… (FOTO) – AlpeGossip
Sara përlot me postimin për 20-vjetorin e Top Albania Radio: 20 vjet më parë… (FOTO)

Sara përlot me postimin për 20-vjetorin e Top Albania Radio: 20 vjet më parë… (FOTO)

Trashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha ka prekur me postimin e saj më të fundit në prag të 20-vjetorit të Top Albania Radio, i cili është në 14 shkurt.
Ajo ka publikuar një foto të vogëlushit të saj London Noor në mjediset e radios dhe krahas kësaj foto të ëmbël ka shkruar:

“Kur ishim fëmijë une dhe Lori shikonim sesi babai jonë ndiqte ëndrrat e ttij në Top Albania Radio. 20 vjet më vonë London është duke bërë të njëjtën gjë si ne,”-përfundon Sara postimin e saj prekës.