Modelja seksi “I VË FLAKËN RRJETITI”/ I dalin sheshit të gjitha, ekspozon ..(FOTO) – AlpeGossip
Modelja seksi “I VË FLAKËN RRJETITI”/ I dalin sheshit të gjitha, ekspozon ..(FOTO)

Modelja seksi “I VË FLAKËN RRJETITI”/ I dalin sheshit të gjitha, ekspozon ..(FOTO)

Sigurisht që bëhet fjalë për Jojo Babie, e cila shquhet për pamjen e saj seksi dhe provokuese.

Në foto e fundit të publikuara nga vet ajo e shohim që është shfaqur pa bluzë kurse gjoksin bombastik e kishte mbuluar me flokë.

“Humba bluzën këtë ditë… a nuk e urreni kur ndodh kjo” ka shkruar Jojo.