E PAPËRMBAJTSHME/ Ish banorja e “BB” Franceska Jace zbërthen këmishën dhe bënë… (FOTO) – AlpeGossip
E PAPËRMBAJTSHME/ Ish banorja e “BB” Franceska Jace zbërthen këmishën dhe bënë… (FOTO)

E PAPËRMBAJTSHME/ Ish banorja e “BB” Franceska Jace zbërthen këmishën dhe bënë… (FOTO)

Bëhet fjalë për njërën nga modelet më të njohura shqiptare, e cila famën e madhe e ka fituar pas pjesëmarrjes në shown “Big Brother”.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet vetëm me një këmishë të gjerë dhe me pullat e zbërthyera. Ajo ndërkohë kishte bërë edhe një “selfie”.

Ndryshe, Franceska komentohet shumë edhe për jetën private dhe lidhjet e dashurisë.