DITËLINDJET E 25 PRILLIT/ KUSH FESTON SOT NGA AL PACINO, E DERI TE… – AlpeGossip
DITËLINDJET E 25 PRILLIT/ KUSH FESTON SOT NGA AL PACINO, E DERI TE…

DITËLINDJET E 25 PRILLIT/ KUSH FESTON SOT NGA AL PACINO, E DERI TE…

Data shënon 25 prill dhe AlpeNews.al ju sjell disa nga njerëzit më të rëndësishëm që sot festojnë ditëlindjet e tyre.

Al Pacino 81 vjeç (Aktor)

Allisyn Arm 22 vjeç (Aktore)

Renée Kathleen Zellweger 49 vjeç (Aktore)

Hank Azaria 54 vjeç (Aktor)

Jason Lee 48 vjeç (Aktor)

Daniel Sharman 32 vjeç (Aktor)

Gina Torres 54 vjeç (Aktore)

Miguel Herrán 22 vjeç (Aktor)

Sara Paxton 30 vjeç (Aktore)