"KE ME VDEK"/ Aulona Musta bën për një lek besimtarin: Do digjesh edhe ti (FOTO) - AlpeGossip
“KE ME VDEK”/ Aulona Musta bën për një lek besimtarin: Do digjesh edhe ti  (FOTO)

“KE ME VDEK”/ Aulona Musta bën për një lek besimtarin: Do digjesh edhe ti (FOTO)

Aulona Musta nuk e ka toleruar aspak një ndjekës, që i përmend fenë myslimane dhe Allahun në postimin që moderatorja ka bërë në rrjete sociale.

Komentuesi i përmend ekzagjerimet që nuk ja lejon feja, por Aulona i është përgjigjur, duke e lënë pa fjalë!

“Për zotin turp um vjen. Mjerët fëmijët tanë çka po shohin e çka po ndëgjojn.

A mendoni që keni me vdek një ditë kini me dhan xhevap për çdo gjë muslimanit nuk ja lejon feja me bër ksi sende Allahu ju udhëzoft,”– shkruan komentuesi në profilin e Aulona Mustës.

“Po të kenë Instagram ja lejon feja muslimanit? Edhe ti në ferr do digjesh bashkë me ne, meqë shikon gra me rrobabanjo në Instagram,”– i është përgjigjur moderatorja.