ALBA HOXHA KA VENDOSUR TË MARTOHET?/ Bukuroshja në kërkim të unazës (FOTO) - AlpeGossip
ALBA HOXHA KA VENDOSUR TË MARTOHET?/ Bukuroshja në kërkim të unazës (FOTO)

ALBA HOXHA KA VENDOSUR TË MARTOHET?/ Bukuroshja në kërkim të unazës (FOTO)

Alba Hoxha është një ndër balerinat më  të talentuara të Shqipërisë dhe njëkohësisht prezantuesja më simpatike e motit.

Gjithmonë është përfolur për marëdhënien e saj me koreografin e njohur Albi Nako por ajo asnjëherë nuk është prononcuar mbi këtë lajm.Me një foto që ajo ka postuar në Instagram ajo ka shtuar akoma më shumë kuriozitetin mbi jetën e saj private si dhe duke na bërë akoma më shumë konfuzë.

“Më duhet një unazë martese, 🤵🏻👸🏻Kë më sugjeroni ?” ,shprehet ajo.

Çfarë ke ndërmend moj Alba?