“U LARGOVA I MËRZITUR”/ Rrëfehet Olsi Bylyku. Sa ka ndikuar Besi në lëvizjen e tij? (VIDEO) – AlpeGossip
“U LARGOVA I MËRZITUR”/ Rrëfehet Olsi Bylyku. Sa ka ndikuar Besi në lëvizjen e tij? (VIDEO)

“U LARGOVA I MËRZITUR”/ Rrëfehet Olsi Bylyku. Sa ka ndikuar Besi në lëvizjen e tij? (VIDEO)

Olsi Bylyku rrëfeu për herë të parë të vërtetat e largimit nga ‘Portokalli’ dhe pozicionimin e tij në TV Klan.

Përballë moderatorit Ermal Peçi ai tregoi se nuk është penduar për vendimin e tij rreth largimit nga ‘Portokalli’. Olsi shton se gëzon një respekt të madh për gjithe stafin dhe se u largua tejet i mërzitur.

Pyetjes së Ermalit nëse pati tensione rreth largimit Olsi u përgjigj se gjithçka rrodhi krejt natyrshëm. Po sa ndikues ka qenë Bes Kallaku në largimin e tij? A ka ndikuar ai që ti bashkohet Tv Klan?

Çfarë do të bëj konkretisht Olsi në programin “B.E Caffe”? Do të luaj sërish personazhet e tij hit? Merrni përgjigjet në videon e mëposhtme, pas minutës së 4-të.