DO BËJNË “NAMIN” KËTË DIMËR/ Këto çizme janë trendi i fundit – AlpeGossip
DO BËJNË “NAMIN” KËTË DIMËR/ Këto çizme janë trendi i fundit

DO BËJNË “NAMIN” KËTË DIMËR/ Këto çizme janë trendi i fundit

Kjo është periudha e duhur që të fillojmë blerjet e dimrit, por si të fiksuara pas modës para se të shkojmë dyqan më dyqan duhet parë e kërkuar trendi i ri që po veshin blogeret gjithandej.

Ajo që kemi pikasur këtë herë janë modelet e reja të çizmeve, me takë apo pa takë, kjo nuk ka rëndësi, por forma, ngjyra dhe lëkura e tyre, po!

Më poshtë janë të listuara modelet më “In” të këtij sezoni dhe para se të bëheni gati për blerjen e radhës hidhuni një sy…

1. Çizmet me printe gjarpri

2. Praktike, chunky

3. Modeli kauboj

4. Me lidhëse para

5. Me print krokodili