Pas veprimit që bëri Shkëlzeni, Armina nuk PËRMBAHET: Edhe këtë e bëre… (FOTO) – AlpeGossip
Pas veprimit që bëri Shkëlzeni, Armina nuk PËRMBAHET: Edhe këtë e bëre… (FOTO)

Pas veprimit që bëri Shkëlzeni, Armina nuk PËRMBAHET: Edhe këtë e bëre… (FOTO)

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë një prej çifteve më të komentuar të showbizit shqiptar, të cilët tërheqin shpesh vëmendjen e ndjekësve në rrjetet sociale. Së fundmi Shkëlzeni ka vendosur të jetë aktiv edhe në Instagram, duke hapur një llogari të re në emrin e tij.

Jo vetëm në Instagram, ai qëndron në kontakt me ndjekësit edhe në profilin e tij në Facebook, ku së fundmi ka përditësuar foton e tij të profilit. Duke qenë se ka filluar Kampionati Botëror, Shkëlzeni ka vendosur një foto ku tregon se bën tifo për skuadrën e Brazilit.

Mirëpo siç duket Armina nuk e ka pritur aspak veprimin e tij dhe i ka komentuar në foton e publikuar “Edhe këtë e bëre?”, me emoji me të qeshura, ndërsa partneri i saj ka reaguar duke qeshur.