JANË FANTASTIKE/ 15 “copëza veshjesh” që duhet ti kemi në gardërobë se s’bën (FOTO) – AlpeGossip
JANË FANTASTIKE/ 15 “copëza veshjesh” që duhet ti kemi në gardërobë se s’bën (FOTO)

JANË FANTASTIKE/ 15 “copëza veshjesh” që duhet ti kemi në gardërobë se s’bën (FOTO)

Tashmë që jemi mes pranverës dhe verës duhet të kujdesemi që disa “copëza veshjesh” bazike të mos mungojnë në gardërobën tonë, të cilat do na duhen me patjetër edhe për dy muajt e ardhshëm.

Janë aq të bukura saqë do ua rrëmbejnë zemrën me vetëm një shikim prandaj duhet të bëni zgjedhjen e duhur për dy muajt që keni përpara.

Aktualisht trendi i kësaj pranvere dhe vere është stili i viteve 90 dhe veshjet minimaliste duke i kombinuar sa më thjesht dhe në mënyrë që të ndiheni komode.

Nga fustanet deri tek strçet me këmisha, shihni 15 veshjet që janë super cool për muajn korrik dhe gusht.