HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Këto karakteristika e bëjnë Bebe Rexhën një “virgjëreshë” tipike – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Këto karakteristika e bëjnë Bebe Rexhën një “virgjëreshë” tipike

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Këto karakteristika e bëjnë Bebe Rexhën një “virgjëreshë” tipike

Bebe Rexha është një ndër femrat e sukseshem shqiptare e cil u bë e njohur pasi shkruajti tekstin e  këngës “The moster” të Rihanës me Eminem.

Këngëtarja e me famë ndërkombëtare dallohet për tipine  çiltër dhe pa komplekse. Ajo është shumë aktive në Intsagram ku publikon foto të ndryshme nga e përditshmja.  Këngëtarja i përket shenjës së “virgjëreshës” në horoskop dhe këto karakteristika e bëjnë atë tipike të kësaj shenje.

Femrat e shenjës se virgjëreshës janë shume kërkuese dhe analizojnë çdo situate . Ato i kritikojnë të tjerët dhe i analizojn  problemet që u dalin para.  Bebe Rexha ka zbuluar hapur që është një femër pa komplekse dhe ofendimet nga të tjerët nuk i bëjnë përshtypje. Këngëtarja publikon foto të ndryshme ku shfaqet pa make up ose pa filtra duke treguar se e dashuron trupin e  saj. Mirëpo as foto nga studiot nuk kanë munguar duke na treguar se Bebe vërtetë punon shumë për të arritur majat.

 

View this post on Instagram

I love my fat ass.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Arritja e perfeksionit dhe statusit social është një mani për to.Në përgjithësi virgjëreshat janë të rezervuara, të fshehta dhe komike. Bebe Rexha duket se ja ka dal duke mos u përfolur asnjëherë në media për jetëne  saj private. Dhe pse duket shumë e hapur duket se këngëtarja disa gjëra ka preferuar ti mbajë vetëm për vete. Shpesh ajo puiblikon foto ose video që na bëjnë për të qeshur dhe kjo është  një “karakteristik tipike” që  të  e adhurojn tek këngëtarja.

 

View this post on Instagram

Your new favorite dinosaur B Rex

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

 

View this post on Instagram

😂😂😂

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Nëse do ta përshkruanim Bebe Rexhën me tre fjali si një virëgjëresh tipike do të ishin: Humoriste, te rezervuara dhe puntore.

AlpeNews.al