NË MES TË DASMËS BËRI TË PAPRITURËN/ Bashkëshortja e Erik Lloshit: Doja ta vrisja – AlpeGossip
NË MES TË DASMËS BËRI TË PAPRITURËN/ Bashkëshortja e Erik Lloshit: Doja ta vrisja

NË MES TË DASMËS BËRI TË PAPRITURËN/ Bashkëshortja e Erik Lloshit: Doja ta vrisja

Erik Lloshi dhe bashkëshortja e tij, Romina ishin të ftuar në “Abc e Pasdites”. Ata folën për marrëdhënien që kanë me njëri-tjetrin dhe u ndalën dhe tek dasma e tyre që tre vite më parë bëri bujë.

A do të bënte çifti një dasmë të dytë? Të dy janë të mendimit që jo. Eriku tha me shaka se “as e kam për plane fare. Me harxhu lekë kot”. Madje  ai tregon edhe  një ngjarje që i kishte ndodhur kur ishin në dasmë tek Romina.

Në mes të dasmës bëri të papriturën,

Eriku ishte aq i lodhur sa i kishte kërkuar DJ disa herë që ta mbyllte vallen, por ai nuk e kishte bërë dhe Eriku ishte larguar nga pista. “Në atë moment doja ta vrisja, por nuk kisha çfarë bëja. Ishte kunata ime që e mbuluam pak”, tha Romina në ‘Abc e Pasdites’.