NË MOSHËN 55 VJEÇARE/ Stilisti njohur martohet me mashkullin që i ka vjedhur zemrën – AlpeGossip
NË MOSHËN 55 VJEÇARE/ Stilisti njohur martohet me mashkullin që i ka vjedhur zemrën

NË MOSHËN 55 VJEÇARE/ Stilisti njohur martohet me mashkullin që i ka vjedhur zemrën

Stilisti i famshëm amerikan Marc Jacobs ditën e sotme është martuar me ish-modelin Char Defrancesco.

Në ceremoninë e organizuar në New York ishin pjesëmarrës shumë personazhe të njohur publikë si: Kate Moss, Naomi Campbell, Rita Ora, Gigi dhe Bella Hadid, e shumë, e shumë të tjerë.

55-vjeçari Marc dhe Char Defrancesco janë fotografuar duke shkëmbyer një puthje me njëri-tjetrin dhe fotoja është bërë virale me shpejtësi.

“Unë jam 55-vjeç dhe po martohem. Është një kapitull i ri për mua. Unë dua ta jetoj jetën!”- ka pohuar stilisti i njohur për “WWD”.