“VAJZË KOPERTINASH”/ Khloe bën sot 3 muaj, do të dashuroheni me vogëlushen e Zajminës (FOTO) – AlpeGossip
“VAJZË KOPERTINASH”/ Khloe bën sot 3 muaj, do të dashuroheni me vogëlushen e Zajminës (FOTO)

“VAJZË KOPERTINASH”/ Khloe bën sot 3 muaj, do të dashuroheni me vogëlushen e Zajminës (FOTO)

Zaimina Vasjari ka një arsye të bukur për të festuar sot.
Në llogarinë e saj në Instagram, bukuroshja shqiptare që u bë nënë pak kohë më parë, ka publikuar një fotografi të vajzës, Khloe që mbush 3 muaj.

Këngëtarja preferon që ta mbajë larg vëmendjes së medieve dhe rrjeteve sociale vajzën, ndaj çdo herë kujdeset që t’ia fshehë fytyrën.

Megjithatë Zaimina ka thënë se vajza ka marrë hijen e partnerit Klodi, edhe pse në fillim dukej se i ngjante Zait.

E pyetur në një intervistë nëse i jepte apo jo qumësht gjiri vajzës së saj, pasi shumë nëna të reja nuk e bëjnë një gjë të tillë, për të ruajtur format e gjoksit, Zai tha:

“Për Khloe unë bëj gjithçka. Jam shumë e lumtur. Çdo gjë e imja tashmë sillet rreth Khloe. Më beso që nuk kam menduar asnjëherë për veten time para Khloe, kështu që çdo gjë që është e mira për të është bërë nga ana ime. Cicat aty janë i bëj prap”, tha duke qeshur Zaimia, duke lënë të kuptohej se vogëlushen e ushqente me gji.