Alba Hoxha publikon videon ku ngre këmbët përpjetë/ Balerina “habit” me veprimin e saj (FOTO) – AlpeGossip
Alba Hoxha publikon videon ku ngre këmbët përpjetë/ Balerina “habit” me veprimin e saj (FOTO)

Alba Hoxha publikon videon ku ngre këmbët përpjetë/ Balerina “habit” me veprimin e saj (FOTO)

Alba Hoxha është një balerinat më të njohura shqiptare, e cila është mjaft aktive në rrjete sociale me video e foto ku tregon herë pas here edhe talentin e saj.

Tani jemi mësuar të shohim videot e saj ku tregon se shpesh herë nuk ka nevojë të përdorë duart, por këmbët si një profesioniste e vërtetë.

Balerina bukuroshe ka publikuar një video para pak ditësh ku shfaqet duke kapur dhe sistemuar disa çanta, por duke përdorur vetëm këmbët shkruan: “si bëjnë shopping balerinët”. Një video interesante ku komentuan shumë fansa të saj, dikujt i pëlqeu, ndërsa të tjerë i kanë komentuar se po kopjon Klaudia Pepën. Mos vallë është kjo arsyeja pse Alba i fshiu komentet së fundmi?