“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “BUM” likesh, ja kush VIP kryeson listën për sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “BUM” likesh, ja kush VIP kryeson listën për sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “BUM” likesh, ja kush VIP kryeson listën për sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Alketa Vejsiu e cila ka postuar një foto e veshur me një kostum ngjyrë brzjë dhe r ulur në karrike. Ajo ka marrë 17,579 like e ndjekur nga 1M followersa.

 


Rufina Dembacaj 7,864 like. 

Trejsi Sejdini me 6,254 like.

Orinda Huta me 5,476 like.

Jonida Vokshi me 1, 657 like