NUK DI TË NDALET/ Capital T përgatit surprizën e radhës për ndjekësit: U ktheva… – AlpeGossip
NUK DI TË NDALET/ Capital T përgatit surprizën e radhës për ndjekësit: U ktheva…

NUK DI TË NDALET/ Capital T përgatit surprizën e radhës për ndjekësit: U ktheva…

Këngëtari i njohur, Capital T ka treguar me postimin e fundit në ‘Instagram’ se është rikthyer sërish në studio për të sjellë projekte të reja muzikore.

“U ktheva te veni 👨🏻‍🍳🎶 Cka po gatujm !? reference stilin si cila kang e jemja ?”, ka shkruar Capital krah postimit ku shfaqet në studion muzikore mjaft i qeshur.

Ndjekësit kanë lënë menjëherë një sërë komentesh duke treguar preferencat e tyre muzikore nga më të ndryshmet.

Kujtojmë se deri më tani Trimi ka sjellë një sërë projektesh muzikore, i fundit ishte abumi ‘Sklupturë’, i cili u prit mjaft mirë nga publiku.

I ftuar në ‘Shiko Kush Luan’, Trimi tregoi gjithashtu se tekstet më të mira të këngëve i ka 2po2 dhe se bashkëpunimin më të dobët e ka pasur me Eni Koçin.