Sot janë të martuar, por ja si dukeshin Almeda dhe Tolgahan në fillim të lidhjes (FOTO) – AlpeGossip
Sot janë të martuar, por ja si dukeshin Almeda dhe Tolgahan në fillim të lidhjes (FOTO)

Sot janë të martuar, por ja si dukeshin Almeda dhe Tolgahan në fillim të lidhjes (FOTO)

Ish-missi i njohur Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori i njohur turk Tolgahan Sayışman kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave në vendin tonë.

Çifti i njohur vitin e kaluar i dha fund beqarisë në një dasmë që u komentua gjatë nga mediat turke dhe shqiptare. Përpara disa javësh Tolgahan ishte dhe në një vizitë në Shqipëri, ku dhe mori pjesë në finale e madhe të ‘Dancing with the Stars’.

Por pas përfundimit të këtij emisioni, Almeda u kthye në Turqi dhe ditën e sotme është bërë nostalgjike dhe ka publikuar disa foto të hershme nga lidhja e saj me aktorin e famshëm. Në foto shihet Tolgahan dhe Almeda në një moshë shumë të re, teksa janë përqafuar dhe duken më të dashuruar se kurrë.