Harrojeni fustanin RRJETË! Shihni si ka dalë këtë herë Bleona… (FOTO) – AlpeGossip
Harrojeni fustanin RRJETË! Shihni si ka dalë këtë herë Bleona… (FOTO)

Harrojeni fustanin RRJETË! Shihni si ka dalë këtë herë Bleona… (FOTO)

Këngëtarja Bleona Qereti së fundmi shokoi botën me veshjen e saj gjatë parakalimit në tapetin e kuq të vipave në Los Angeles, pas ndarjes së çmimeve Oscar. Ajo u shfaq me një fustan rrjetë që i zbulonte gjoksin, gjë që tërhoqi jo vetëm vëmendjen e mediave shqiptare, por edhe atyre të huaja.

Për këto të fundit, këngëtarja tregoi se veshja e saj kishte një shpjegim, pasi sipas Bleonës, ajo kishte menduar të theksonte më shumë standartet e dyfishta në shoqëri.

Mirëpo harrojeni ç’keni parë në tapetin e kuq. Bleona i ka lënë të gjithë pa fjalë me veshjen e re, me të cilën do të paraqitet në klipin e radhës.

 

Ajo ndau me ndjekësit në profilin e saj në Instagram një foto ku shfaqej e veshur me reçipeta, mbathje e çorape të gjata lëkure, duke u dukur mjaft ekstavagante dhe seksi.