”SHTRËNGOJINI FORTË B*THËT”/ Nuk do na kishte vajtur kurrë mendja se kujt ia kishte dedikuar Gjiko këto fjalë – AlpeGossip
”SHTRËNGOJINI FORTË B*THËT”/ Nuk do na kishte vajtur kurrë mendja se kujt ia kishte dedikuar Gjiko këto fjalë

”SHTRËNGOJINI FORTË B*THËT”/ Nuk do na kishte vajtur kurrë mendja se kujt ia kishte dedikuar Gjiko këto fjalë

Reperi i njohur Gjiko, vetëm së fundmi ka treguar se punon nga 10 orë në ditë, dhe se tashmë ka gati plot 12 këngë të reja. Njëra ndër këto këngë do të publikohet së shpejti dhe reperi ka një mesazh për të gjithë reperët.

Në një video të publikuar, reperi ka zbuluar një pjesë nga kënga e re, të cilën e ka shoqëruar me një mesazh për reperët shqiptarë, duke iu sugjeruar të përgatiten për hitin e tij. ‘Hey repista, ju sugjeroj më shumë fitness dhe m’i shtrëngu b***t fort se po vjen termeti vëlla’, është shprehur ai.

Videon në fjalë më pas e ka publikuar dhe një faqe në Instagram dhe ka marrë komente të shumta. Gjiko ka lajmëruar për muzikë vërtetë të bukur dhe na mbetet të presim.

View this post on Instagram

Gjiko mesazh per reperat 😂 Tag dike…

A post shared by Hip Hop Shqip (@hip.hop.shqip_) on